KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13667070
nr 1366 7070
Oidentifierad konstnär. 1600-tal, Jesus och Maria Magdalena. Olja på duk på pannå, ej signerad, 80x70 ca
Kondition: smärre skador, hål, uppfodrad duk
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:05:45
14/12 19:57:44